Ponovo spasio Milan: Još jedna čudesna odbrana mladog Donnarumme

Milan je danas u okviru 11. kola Serije A savladao Pescaru na svom San Siru sa minimalnih 1:0. Junak utakmice bio je Giacomo Bonaventura koji je u 49. minuti sjajno pogodio iz slobodnjaka.

Bonaventura je lukavo šutirao iz slobodnjaka ispod živog zida i savladao nemoćnog golmana Pescare za veliko slavlje na San Siru. Carlos Bacca je dvije minute kasnije imao veliku priliku, ali s nekih 10 metara pogodio samo stativu.

Pored Bonaventure, jedan od junaka ekipe Milana bio je i mladi golman Donnarumma, koji briljira ove sezone na golu crveno-crnih. Nakon što je u prošlom kolu protiv Juventusa ima fantastičnu odbranu u posljednim trenucima utakmice, i protiv Pescare se danas proslavio bravuroznom intervencijom.

U video prilogu pogledajte ovu čudesnu odbranu koja samo potvrđuje zašto dečko sa 17 godina suvereno drži mjesto prvog golmana velikog Milana.