Poraz Valencije, Real na pogon Benzeme do uvjerljivog trijumfa! [VIDEO]

Jučer su odigrana tri susreta u sklopu drugog kola Primere. Espanyol je iznenađujuće pobijedio Valenciju s 2:0,  Real Madrid je na gostovanju kod Girone slavio s 4:1, a derbi kola između Seville i Villarreala završio je bez pogodaka.

Real Madrid je s uvjerljivih 4:1 slavio na gostovanju kod Girone. Bila je to teško izborena pobjeda Kraljeva jer su primili gol već u 16. minuti, a do preokreta su uspjeli doći tek nakon dva kaznena udarca.

Garcia je doveo domaću momčad u vodstvo, izjednačio je Sergio Ramos u 39. minuti s bijele točke, a u 52. minuti Karim Benzema je donio preokret, također pogotkom iz kaznenog udarca. Za 3:1 pobrinuo se Gareth Bale, a konačnih 4:1 postavio je Benzema, svojim drugim pogotkom na utakmici.

Trener Reala, Julen Lopetegui, ponovno je na klupi ostavio Luku Modrića. Hrvatski reprezentativac je u 77. minuti zamijenio Isca, tako dobivši samo 13 minuta igre. Na debi u Realovom dresu još uvijek čeka novopridošli Thibaut Courtois. Čini se kako je Keylor Navas, barem za sada, zadržao svoje startno mjesto.

U ranije odigranom susretu, Espanyol je na domaćem terenu s 2:0 pobijedio favoriziranu Valenciju, strijelci su bili Granero i Iglesias. S druge strane, u svojevrsnom derbiju drugog kola, Sevilla i Villarreal su odigrali bez pogodaka.

Real Madrid je nakon dva odigrana kola vodeća momčad Primere sa šest bodova i boljom gol razlikom od rivala Barcelone.