POTEZ VEČERI: Spektakularan slalom Edena Hazarda!

Nogometaši Chelseaja su u četvrtak navečer slavili na gostovanju u Pragu kod Slavije sa 1:0, a pogodak vrijedan pobjede postigao je Marcos Alonso u 86. minuti.

‘Bluesi’ su time nastavli niz bez poraza ove sezone u Europskog ligi, u 11 susreta upisali su 10 pobjeda i remi.

Maurzio Sarri se odlučio za šaroliki sastav, bez Edena Hazarda u početnoj postavi. Prvo poluvrijeme nije obilovalo šansama, a od opasnijih se može izdvojiti Willianov udarac iz 25. minute.

Treba istaknuti da je Chelsea u prvom dijelu imao tek dva šuta prema golu Slavije, a nijedan nije išao u okvir gola. Slavia je imala tri pokušaja, jedan u okvir.

Drugo poluvrijeme je donijelo nešto više uzbuđenja, a Sarri je odlučio u igru ubaciti Hazarda, N’Gola Kantea i Rubena Loftus-Cheeka. Ulazak Hazarda donio je preokret u igri londonske momčadi.

Belgijanac je u pola sata provedenih na terenu napravio više nego većina njegovih suigrača u 90 minuta, a UEFA je jedan od njegovih slaloma kroz suparničke igrače proglasila potezom večeri u Europskoj ligi.