Potop Levantea na Camp Nou: Leo Messi je nezaustavljiv!

Nogometaši Barcelone pobijedili su momčad Levantea sa 2:1 na Camp Nou u sklopu uzvratne utakmice osmine finala španjolskog Kupa kralja.

Barcelona je iznenađujuće poražena u prvoj utakmici Kupa kralja od Levantea (1:2) i večeras joj je bila neophodna pobjeda za prolaz dalje.

Igrači Ernestea Valverdea krenuli su furiozno i već nakon prvog poluvremena nadoknadili zaostatak. Ousmane Dembele postigao je dva pogotka u dvije minute (30, 31), a kod oba gola sudjelovao je Leo Messi.

U 54. minuti Barca vodi 3:0, a ovaj put je Semedo asistirao nezaustavljivom Messiju. Argentinac je sjajno iskoristio dodavanje Portugalca i rutinski matirao nemoćnog Fernandeza.

Messi je nakon ove utakmice došao do brojke od 24 pogotka i 14 asistencija u 23 utakmice ove sezone. Impresivno!