Predsjednik Rome izgubio živce: Opet su nas s*ebali, dosta mi je ovih sranja!

Vlasnik talijanskog nogometnog prvoligaša Rome Jim Pallotta bijesan je nakon ispadanja njegove momčadi od Porta u osmini finala Lige prvaka.

Roma je slavila s 2:1 na Olimpicu, a nakon 90 minuta istim su rezultatom gubili na Dragau u uzvratu te potom pogotkom Alexa Tellesa iz kaznenog udarca u 117. minuti ispali iz Lige prvaka.

Rimljani se žale na detalj iz samog finiša drugog produžetka, kada je Schick pao u kaznenom prostoru, a iza njega je bio Mariga koji ga je dotaknuo, ali je sudac Cakir nakon konzultacija s VAR-om odlučio da nema penala.

Prošle smo sezone opljačkani, a sada i ove. Borili smo se i tražili VAR zbog ovakvih stvari, ali su nas opet s*ebali. Schick je očito bio srušen u kaznenom prostoru i to je bio penal. Međutim, ništa od VAR-a u toj situaciji. Dosta mi je više ovog sranja. Odustajem!“, urlao je nakon utakmice Pallotta.

Pallotta je aludirao na uzvrat polufinala Lige prvaka prošle sezone protiv Liverpoola na Olimpicu, kad je Alexander-Arnold rukom obranio siguran pogodak s nekoliko metara i tako ostavio Romu bez velikog finala.