Prelijep pogodak Edina Višće u novoj pobjedi Basaksehira

U susretu 27. kola turske Superlige, momčad Istanbul Basaksehira pobijedila je na svom terenu Rizerspor sa 3:1, a strijelac lijepog gola za domaćina bio je i bh. reprezentativac Edin Višća.

Domaći su došli do vodstva preko Tekdemira u 27. minuti, da bi Rizespor izjednačio golom Kweukea u 70. minuti.

I kada se činilo da će tim iz Istanbula napraviti domaći kiks, sjajni bh. reprezentativac Edin Višća je u 75. minuti postigao majstorski gol za novo vodstvo. Konačnih rezultat utakmice od 3:1 postavio je Agcay dvije minute prije kraja meča.

Edin Višča odigrao je svih 90 minuta za Istanbul, a pored postignutog gola dobio je i žuti karton. Našem reprezentativcu ovo je bio sedmi gol ove sezone za Istanbul koji je trenutno na odličnoj četvrtoj poziciji sa 47 bodova.