Džentlmenski potez Salzburga nakon poraza od Liverpoola

Nogometaši Liverpoola plasirali su se u osminu finala Lige prvaka nakon što su izravnom dvoboju za prolaz slavili kod Salzburga rezultatom 2:0.

Aktualni prvak Europe opasno je živio u Salzburgu na početku utakmice. U prvih 15 minuta susreta golman Liverpoola Alisson obranio je nekoliko dobrih prilika domaćina, kojima je igrala samo pobjeda za plasman dalje.

U otvorenoj utakmici Englezi su poveli u 57. minuti pogotkom Nabyja Keite, a samo minutu kasnije Mohamed Salah postavio je konačnih 2:0.

Imao je i Salzburg svoje prilike, bio je potpuno ravnopravan protivnik nakon prvih 45 minuta, ali na kraju je morao čestitati Kloppovoj momčadi.

Nakon utakmice, Salzburg je putem društvenih mreža javno čestitao Liverpoolu i zaželio mu sreću u nokaut fazi Lige prvaka. Gospodski potez Austrijanaca!