PSG deklasirao Monaco i nastavio noćnu moru Thierryja Henryja!

Monaco je nastavio s katastrofalnim rezultatima ove sezone. Momčad Thierryja Henryja poražena u 13. kolu na domaćem terenu od Paris Saint-Germaina s visokih 4:0!

Henry je u susret ušao s juniorima s obzirom na to da mu je nedostajalo čak 16 igrača!

Epitet najboljeg igrača utakmice pokupio je Urugvajac Edinson Cavani koji je postigao hat-trick. Cavaniju je ovo bila prva prava utakmica nakon povratka od ozljede, a zabijao je 4, 11. i 54. minuti.

Četvrti gol za PSG postigao je Brazilac Neymar u 64. minuti realiziravši kazneni udarac koji je izborio Mbappé.

Parižani su ovom dodatno učvrstili prvo mjesto s čak 13 bodova prednosti ispred drugoplasiranog Lillea. S druge strane, Monaco je pretposljednji sa samo jednom pobjedom.