PSG na krilima Neymara, Mbappea i Icardija preokrenuo Montpellier!

Paris Saint-Germain svladao je Montpellier u gostima u sklopu 17. kola francuskog nogometnog prvenstva rezultatom 3:1.

Branitelji naslova preuzeli su inicijativu od samog početka utakmice, no na predah se otišlo s vodstvom Montpelliera. Domaćini su poveli autogolom Paredesa u 41. minuti.

Parižani su nastavili s napadima i u drugom dijelu, ali Montpellier se vrlo dobro branio. Međutim, kada su u 73. minuti ostali s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Mendes, nisu imali izgleda.

U samo dvije minute gosti su preokrenuli golovima Neymara (75) i Mbappea (76). Pitanje pobjednika razriješio je Icardi pogotkom u 81. minuti utakmice.

PSG je vodeći na tablici Ligue 1 s 39 bodova i utakmicom manje, dok Montpellier zauzima osmo mjesto s 24 boda.