PSG NADIGRAO NICU: Magičan gol Angela Di Marije!

Nogometaši francuskog prvaka Paris Saint-Germaina u prvoj su utakmici 10. kola kao gosti pobijedili Nicu sa 4:1 (2:1).

PSG je nakon 20 minuta igre vodio 2:0 golovima Angela Di Marije, ali je Ignatius Ganago sredinom drugog dijela uspio iskoristiti pogrešku protivničke obrane i smanjiti rezultat na 2:1.

Ubrzo su domaći ostali bez dva igrača jer su isključeni Wilan Cyprien u 74. i Christophe Herelle u 77. minuti.

U samoj završnici gosti iz Pariza koriste brojčanu prednost te golovima Kyliana Mbappéa u 88. i Maura Icardija u 91. minuti dolaze do uvjerljive pobjede.

Nakon utakmice najviše se priča o sjajnom potezu Di Marije iz 21. minute. Izgledalo je kao da je Argentinac otišao preblizu vratima i da neće moći zabiti, ali onda je izveo pravu čaroliju i povećao vodstvo svojeg tima.