PSG nakon velike borbe izbacio Dortmund i izborio četvrtfinale Lige prvaka

Nogometaši PSG-a nadoknadili su zaostatak iz prvog susreta i rezultatom 2:0 svladali Borussiju Dortmund za četvrtfinale Lige prvaka.

Borussia je u prvom susretu pred svojim navijačima slavila rezultatom 2:1. U uzvratu igranom pred praznim tribinama Parka prinčeva gledali smo pravu dramu.

PSG je poveo u 27. minuti pogotkom Neymara. U samoj završnici prvog dijela domaći udvostručuju vodstvo. Sarabia je asistirao Bernatu za 2:0.

U nastavku su gosti krenuli na sve ili ništa i imali veći broj udaraca, ali mreže su mirovale. Na kraju utakmice Borussia je ostala s igračem manje nakon što je isključen Can zbog sukoba s Neymarom.

PSG je posljednje tri sezone ispadao u osmini finala. Prošle sezone od Manchester Uniteda, sezonu ranije od Real Madrida, a 2017. od Barcelone.

Sada je konačno izborio četvrtfinale koje još nikad nije prošao u Ligi prvaka.