PSG razbio Zvezdu, Salah donio Liverpoolu osminu finala!

U utorak navečer skupina C Lige prvaka dobila je svoj rasplet. Liverpool je na Anfieldu s 1:0 pobijedio Napoli i izborio plasman u osminu finala Lige prvaka, a PSG je s 4:1 slavio u Beogradu kod Crvene zvezde.

Liverpool je u odlučujućoj utakmici pobijedio Napoli 1:0 pogotkom Mohameda Salaha. Kloppova momčad došla je u vodstvo u 34. minuti nakon izrazite dominacije. Salah je zabio iskosa u suprotan kut za minimalno vodstvo Liverpoola kojim je završilo prvo poluvrijeme.

Salah je imao odličnu priliku za drugi pogodak u 51. kada je primio pas u kaznenom prostoru pa pucao pored gola! Napoli je tek u 79. zaprijetio prvi put u drugom poluvremenu kada je Callejón u izglednoj prilici zapucao visoko iznad gola!

U 87. stopostotnu priliku promašuje Mane koji nije iskoristio dodavanje Salaha. U drugoj minuti sudačke nadoknade Alisson je s par metara obranio udarac Milika.

Redsi su tako pogotkom Salaha izborili osminu finala, dok će Napoli u šesnaestinu finalu Europske lige.