PSG se vratio pobjedama: Buffon obranio jedanaesterac!

Nogometaši Paris Saint-Germaina su u 36. kolu francuskog prvenstva slavili 2:1 u gostima kod Angersa.

Izabranici Thomasa Tuchela su u zadnje vrijeme u jako lošoj formi te su u posljednjih šest susreta upisali samo jednu pobjedu, te dva remija i tri poraza.

Neymar je u 20. minuti doveo Parižane u vodstvo. Iako je Angers je pružao dobar otpor aktualnim prvacima, u 58. minuti je ipak primio i drugi gol nakon što je Neymar ovaj put asistirao, a Di Maria glavom zabio za 2:0.

PSG je držao ovu prednost sve do 87. minute kada je Marquinhos u svom kaznenom prostoru napravio prekršaj, a glavni sudac mu je pokazao crveni karton i dosudio jedanaesterac za Angers.

Gianluigi Buffon je obranio penal Taitu, ali se lopta odbila do igrača Angersa koji je zatim postigao gol za konačnih 2:1.

PSG je ovom pobjedom došao na 88 bodova dva kola prije kraja prvenstva, a još prije je osigurao naslov prvaka.