PU: Minimalne pobjede Brazila, Francuske i Italije!

Osim utakmica posljednjeg kola UEFA-ine Lige nacija, reprezentacije diljem svijeta igrale su prijateljske susrete.

Brazil je u engleskom gradu Milton Keynesu igrao s Kamerunom i puno teže od očekivanog došao do minimalne pobjede 1:0. Pogodak vrijedan trijumfa postigao je Evertonov Richarlison u 45. minuti susreta.

Susret je obilježila ozljeda brazilskog kapetana Neymara koji igru morao napustiti već u 8. minuti susreta. Zvijezda PSG-a je osjetila zatezanje u predjelu desne prepone i uz bolnu grimasu napustila teren.

U belgijskom Genku na Cristal Areni snage su odmjerili Italija i SAD. Talijani su do minimalne pobjede došli golom Politana u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Mancinijeva momčad dominirala od prve do zadnje minute.