Rapsodija Reala protiv Valencije: Kroos zabio iz kornera, Jović asistirao Modriću!

Nogometaši Valencije i Real Madrida otvorili su završnicu španjolskog Superkupa koji se igra u Saudijskoj Arabiji, a Madriđani su upisali pobjedu 3:1 te tako prošli u finale.

Real je poveo već u 15. minuti majstorskim pogotkom Tonija Kroosa. Nijemac je pri izvođenju udarca iz kuta primijetio da je golman Valencije daleko od svoje gol-linije pa se odlučio šutirati direktno iz kornera, a njegova precizna lopta ušla je u gol.

‘Kraljevski klub’ povisio je prednost 39. minuti pogotkom Isca koji je nakon odbijanca iz voleja pogodio za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Luka Modrić pogotkom u 65. minuti. Treba spomenuti da je u ulozi asistenta bio Luka Jović koji je dobio priliku od prve minute.

Valencia je ublažila poraz preko Daniela Pareja iz kaznenog udarca u samom finišu utakmice.

Real u finalu čeka pobjednika sutrašnje utakmice između Barcelone i Atletico Madrida.