RAPSODIJA U ZAGREBU: Dinamo nokautirao Atalantu u prvih 45 minuta!

Dinamo Zagreb na Maksimiru u ovim trenucima igra protiv Atalante utakmicu 1. kola skupine C Lige prvaka. Hrvatski prvak nakon prvog dijela vodi s velikih 3:0!

Dinamo je poveo pogotkom Leovca u 11. minuti. Olmo je pucao, Atalanta se prvo uspjela obraniti, a nakon toga je Stojanovićev centaršut s desne strane u mrežu pospremio Leovac.

Dvadeset minuta kasnije Oršić je odlično pogodio s ruba kaznenog prostora. Olmo je proigrao Leovca, lijevi bek ‘Modrih’ poslao povratnu loptu, a Oršić preciznim udarcem pogodio malu mrežicu.

Krajem prvog poluvremena raspoloženi Oršić je poentirao i za velikih 3:0. Stojanović je poslao loptu na drugu stativu, Ademi vratio loptu u peterac gdje Oršiću nije bilo teško pogoditi svoj drugi gol na utakmici.