Rashford golom u zadnjoj minuti donio slavlje Unitedu!

Manchester United došao je do dramatične pobjede u prvoj utakmici 11. kola Premier lige. Rashford je pogotkom u 92. minuti susreta uspio donijeti preokret i 2:1 pobjedu kod Bournemoutha.

Bournemouth je bolje ušao u utakmicu i poveo već u 11. minuti nakon sjajnog centaršuta Stanislasa koji je izbacio kompletnu Unitedovu obranu, a Wilson je imao lagan zadatak i matirao nemoćnog De Geu.

Crveni vragovi su se nakon primljenog pogotka probudili i u 35. minuti uspjeli izjednačiti. Povratnik u momčad nakon ozljede, Alexis Sanchez, oteo je loptu na sredini terena, odigrao dupli pas s Pogbom i odlično poslužio Martiala.

Mourinhova momčad je veliku priliku za preokret imala u 64. minuti kada Young iz slobodnog udarca pogodio spojnicu, a odbijenu loptu dočekao je Rashford koji je prvo zapucao u Akea, a onda je njegov drugi pokušaj obranio Begović.

Kako se bližio kraj susreta, United je bio sve opasniji, a domaćine je na životu držao Begović pokazavši vrhunske reflekse. Ali, u drugoj minuti sudačke nadoknade bio je nemoćan pred Rashfordom koji je prevario čuvara i s metra pogodio za šestu pobjedu Crvenih vragova u sezoni!

United je današnjom pobjedom došao do 20 bodova i poravnali se upravo s Bournemouthom koji je na šestoj poziciji.