Reakcija Solskjaera nakon drugog gola PSG-a postala viralni hit!

Nogometaši PSG-a pobijedili su večeras na Old Traffordu Manchester United s 2:0 u prvom susretu osmine finala Lige prvaka.

PSG je bez Edinsona Cavanija i Neymara ipak odigrao vrhunsku utakmicu i zasluženo slavio protiv favoriziranog Manchester Uniteda.

U prvom poluvremenu nije bilo većih uzbuđenja, dok je u nastavku viđena potpuno druga priča. Gosti iz Francuske zagospodarili su terenom i počeli nizati prilike.

Sve je počelo u 53. minuti kada je Mbappé pokušao, ali Unitedov vratar De Gea mu je sjajno obranio. Nakon toga je PSG dobio korner, Di Maria je ubacio, a nečuvani Kimbempe na drugoj stativi nogom je poslao loptu u mrežu.

Već sedam minuta kasnije novi gol u mreži Uniteda. Razigrani Di Maria je sjajno prošao po lijevoj strani i proigrao Mbappéa koji je rutinski pogodio za 2:0.

Nakon toga je PSG umirio susret, nastavio dominirati, a trener domaće momčadi Ole Gunnar Solskjaer je sa suzama u očima promatrao njegovu momčad kako tone. Norvežaninu je ovo prvi poraz na klupi Uniteda (1o pobjeda i jedan remi).

Podsjetimo se, čelnici Uniteda obećali su Solskjaeru ugovor za stalno ako eliminira PSG, a sada je izgledno da od toga najvjerojatnije neće biti ništa…