Real Betis nakon penala u sudačkoj nadoknadi svladao Gironu!

Nogometaši Real Betisa slavili na domaćem terenu protiv Girone s 3:2 u 20. kolu španjolskog nogometnog prvenstva.

Betis je odlično otvorio susret i već u 12. minuti poveo prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca koji je postigao Cristian Tello. Međutim, Girona se brzo oporavila i već do kraja poluvremena uspjela doći do preokreta.

U 36. minuti Girona je izjednačila pogotkom Garcije, a u samom finišu prvog dijela veliku grešku obrane domaćih iskoristio Doumbia koji pogađa za 1:2.

Betis je u nastavku drugog dijela krenuo ofenzivnije i već u 54. minuti uspio doći do 2:2 kada je mrežu gostujuće momčadi zatresao Loren.

U trećoj minuti sudačke nadoknade dogodila se velika greška gostujuće obrane koja je rezultirala kaznenim udarcem za Betis. Odgovornost je preuzeo Canales i rutinski pogodio za 3:2 i veliku pobjedu.

Betis je trenutno na sedmom mjestu Primere s 29 bodova, dok je Girona deseta s pet bodova manje.