Real “ispao kao ratkapa”: Ništa od Madrida, Hajdukov najveći biser ima novi klub, Poljud podrhtava

Mladi Hajdukov stoper Branimir Mlačić je već neko vrijeme na radaru madridskog Reala, ali do transfera pod reflektore Santiago Bernabeu stadiona, bar u ovom dijelu karijere, neće doći.

Da se sprema veliki posao hrvatskog velikana potvrđuje i činjenica da su prošlog tjedna u Milanu na pregovorima bili čelnici Hajduka.

Interov plan je završiti transfer već ove zime pa onda Mlačića ostaviti u Hajduku do kraja sezone na posudbi.

Posao je, prema tvrdnjama dobro informiranih medija u Hrvatskoj, jako blizu dogovora. Odšteta se još ne zna, a Hajduk inzistira na postotku od profita od sljedeće prodaje.

Mlačić, 18-godišnji stoper, ove sezone je standardan u Hajdukovih prvih 11. Ove sezone je skupio već 15 nastupa.

‘Rekao bih da je posao gotov oko 80 posto – igrač želi otići, a Hajduk je spreman na prodaju. Sada je sve na tome kakav će projekt Inter predstaviti.

Njegovi predstavnici i čelnici Hajduka bili su prošlog tjedna u Milanu, a vraćaju se i ovaj tjedan. Hajduk želi postotak od buduće prodaje te dobar bonus u slučaju transfera. Klubovi još pregovaraju’, saznaje izvor.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime