Real Madrid ispustio dva pogotka prednosti protiv PSG-a!

U grupi A Lige prvaka Real Madrid je s popodnevnim remijem u Turskoj osigurao osminu finala već i prije utakmice s PSG-om.

U opuštenoj atmosferi utakmica dvije skupe momčadi završila je podijelom bodova 2:2. Golovima Benzeme Reala je vodio s 2:0 sve do 81. minute, a onda su Mbappé i Sarabia donijeli bod Francuzima.

Real je poveo u 17. minuti. Isco je pogodio vratnicu, a na pravom mjestu našao se Benzema koji je lakoćom pogodio mrežu nemoćnog Navasa.

Rezultat se nije mijenjao sve do 79. minute kada je Marcelo odličnim ubačajem pronašao Benzemu koji glavom zabija za 2:0 ‘Kraljevskog kluba’.

Međutim, Parižani se nisu predavali te su već do 83. minute došli od izjednačenja. Prvo je na centaršut Meuniera poentirao Mbappé, a nakon toga s desetak metara pod rašlje pogađa Sarabia.

Galatasaray i Club Brugge su u ranijem terminu odigrali 1:1. Turci su poveli u 11. minuti pogotkom Buyuka, a Belgijancima je vrijedan bod donio Diatta u drugoj minuti sudačke nadoknade.

PSG je vodeći s 13 bodova, Real je drugi s osam, Club Brugge ima, a Galatasaray dva osvojena boda.