Real Madrid natrpao mrežu trećeligaša i osigurao plasman u osminu finala!

Nogometaši Real Madrida deklasirali su trećeligaša Melillu u uzvratnom susret šesnaestine finala Španjolskog nogometnog kluba. Kraljevski klub je na Santiago Bernabeu slavio s uvjerljivih 6:1.

Nakon 30 minuta igre bilo je teško naslutiti da će Melilla doživjeti debakl s obzirom na to da su dobro parirali Realu, ali onda je u razdoblju od 33. do 39. minute Real postigao tri pogotka. Dva puta je pogađao Marco Asensio, a jedan pogodak dodao je Javi Sanchez.

U drugom dijelu nastavila se golijada, fenomenalan pogodak postigao je Isco, nakon njega je prvijenac u Realovom dresu zabio Vinicius, a sve je začinio šestim golom, svojim drugim, Isco. Počasni pogodak za Melillu iz kaznenog udarca postigao je Qasmi.

Ovom pobjedom, Real Madrid je osigurao prolazak u osminu finala Španjolskog nogometnog kupa, čime su samo potvrdili pobjedu od 4:0 iz prvog susreta.