Real Madrid razočarao navijače, Guardiola utišao Bernabeu!

Nogometaši madridskog Reala razočarali su svoje navijače remijem protiv slabašnog Valladolida rezultatom 1:1.

Nakon pobjede protiv Celte Vigo u gostima, momčad Zinedinea Zidanea očekivala je lagana tri boda protiv Valladolida, ali to na kraju nije bilo tako.

Gosti su dugo odolijevali napadima Reala, a u prvom dijelu, osim posjeda lopte, Madriđani nisu imali pravu priliku.

Jedini pogodak za Real na utakmici zabio je Karim Benzema na asistenciju Raphaela Varanea u 82. drugoj minuti susreta.

Činilo se da će’ Kraljevski klub’ doći do minimalne, ali vrijedne pobjede, no Sergio Guardiola je šokirao domaće pogotkom dvije minute prije kraja utakmice.

Real je sada zasjeo na drugo mjesto ljestvice s četiri boda koliko ima Valladolid.