Real na pogon Benzeme, Atletico doživio težak poraz! [VIDEO]

U sklopu trećeg kola Primere Real Madrid je na svom Santiago Bernabeu s 4:1 pobijedio Leganes. U drugom susretu Atletico Madrid je na gostovanju kod Celte Vige poražen s 2:0, ne uputivši niti jedan udarac u okvir gola.

Julen Lopetegui je u početnu postavu prvi put ove sezone uvrstio Luku Modrića i Thibauta Courtoisa. Prije susreta održana ceremonija u čast nagradama UEFA-e koje su osvojili Sergio Ramos, Keylor Navas i Modrić.

Real je poveo u 17. minuti pogotkom Garetha Balea, kojem je to bio treći pogodak ove sezone, ali samo sedam minuta kasnije gosti su uspjeli poravnati rezultat preko Carrilla. Bio je to rezultat s kojim se otišlo na odmor u svlačionice.

Međutim, Lopeteguijeva momčad je početkom drugog poluvremena ubacila u brzinu više te s dva pogotka Karima Benzeme u 50. i 61. minuti došla do sigurnog vodstva. Za konačnih 4:1 pobrinuo se kapetan Ramos, mirno realiziravši kazneni udarac u 66. minuti.

Realov gradski rival, Atletico, upisao je težak poraz na gostovanju kod Celte Vigo. Simeoneva momčad poražena je s 2:0, a pogotke za domaćina postigli su Gomez u 46. minuti i Aspas u 52. minuti susreta. Nikola Kalinić je dobio nešto više od 30 minuta igre.

Real je novom pobjedom došao do vrha Primere, a nakon dvotjedne reprezentativne pauze idu na teško gostovanje kod Athletic Bilbaa. Na drugom mjestu nalazi se Celta, dok je Atletico tek na desetom mjestu.