REMEK DJELO: Mbappe zabio jedan od najljepših golova u karijeri!

Nogometaši Paris Saint-Germaina u srijedu navečer su pred svojim navijačima pobijedili momčad Nantesa rezultatom 2:0 u dvoboju 16. kola francuskog prvenstva.

Parižani su uspjeli ostvariti vrijednu pobjedu iako su gosti pružili vrlo dobar otpor. Nakon prvih 45 minuta bez golova, na samom početku drugog dijela domaćin je uspio povesti.

Gol za vodstvo ‘Svetaca’ postigao je Kylian Mbappe i to na čudesan način. Angel Di Maria dodao je loptu mladom Francuzu koji se fenomenalno snašao i petom matirao protivničkog vratara Albana Lafonta.

Bio je to njegov šesti gol ove sezone, a prvi nakon što je zabio u porazu 1:2 protiv Dijona početkom novembra. Strijelac za PSG bio je i Neymar u 85. minuti iz kaznenog udarca.

PSG je na vrhu Ligue 1 s 36 bodova i utakmicom manje, dok je Nantes deveti s 23 osvojena boda.