Rennes već u drugom kolu Ligue 1 nakon preokreta porazio PSG

Ekipa Rennesa savladala je aktuelnog prvaka Francuske PSG u meču 2. kola Ligue 1 rezultatom 2:1 na svom terenu.

Cavani u 36. minuti postiže gol za vodstvo PSG-a kada je iskoristio lošu reakciju domaće ekipe i pogodio za slavlje gostujućih navijača.

Ipak, slavlje gostujuće ekipe nije dugo trajalo s obzirom da je Niang pred kraj prvog poluvremena lijepo pogodio za izjednačenje Rennesa.

Već na startu nastavka susreta, tačnije u 48. minuti, domaći stižu do vodstva. Camavinga je centrirao, a na pravom mjestu bio je Del Castillo koji glavom pogađa za preokret Rennesa, a na kraju će se ispostaviti i pobjede i tri velika boda na početku sezone.

PSG  je već u drugom kolu upisao prvi poraz ove sezone i nema dileme kako će njemački stručnjak Thomas Tuchel biti na velikom udaru navijača aktuelnog prvaka.