Revija golova na Olimpicu za podjelu bodova između Rome i Genoe

Ekipa Rome je u noći prepunoj pogodaka na Olimpicu remizirala sa gostima iz Genoe, a rezultat je nakon 90 minuta glasio 3:3.

Roma je odlično otvorila meč i već u šestoj minuti Under sjajno pogađa nakon soloprodora, a asistenciju kod ovog upisao je Edin Džeko.

Samo deset minuta nakon toga, Pinamonti pogađa za 1:1, ali u 30. minuti nakon fantastičnog driblinga Edin Džeko postiže svoj prvi gol u novoj sezoni i donosi novu prednost Romi.

Do poluvremena, Genoa je opet stigla do poravnanja, a strijelac je ovaj put bio Criscito s bijele tačke.

U 49. minuti Aleksandar Kolarov postiže sjajan gol iz slobodnog udarca za treće vodstvo Rome, no u 70. minuti Kouame pogađa za 3:3, što je na kraju bio i konačni rezultat meča.