Ribery saznao kaznu za guranje suca: Francuz žestoko kažnjen!

Krilni napadač Fiorentine Franck Ribery (36) propustit će čak tri prvenstvene utakmice, a razlog je guranje suca u domaćem porazu od Lazija (1:2).

Ribery, koji je iz igre izašao u 75. minuti, nakon utakmice je bio razočaran suđenjem, a fizički je nasrnuo na pomoćnog suca Mattea Passerija koji nije vidio prekršaj koji je prethodio pobjedničkom pogotkom Lazija u 89. minuti.

Francuz je, stoga, nakon dvoboja, dok su suci odlazili s terena, došao do Passerija i počeo mu prigovarati te ga još dvaput odgurnuo. Za to je dobio crveni karton u tunelu stadiona.

Dan nakon utakmice saznao je i kaznu za svoje ponašanje, a ona glasi 20 tisuća eura i tri utakmice suspenzije zbog koje će propustiti utakmice protiv Sassuola, Parme i Cagliarija.

Ribery je uputio ispriku, ali ni ona nije uspjela omekšati čelnike Serie A.

Ispričavam se suigračima, treneru, navijačima te Passeriju. Bio sam nervozan i nadam se da će on to razumjeti“, napisao je popularni Francuz.