RIJECI PRIPAO DERBI: Igor Bišćan srušio Dinamo!

U derbiju 15. kola Prve HNL Rijeka je na svojoj Rujevici pobijedila Dinamo s 1:0. Pogodak za veliko slavlje Riječana i prvi poraz Modrih postigao je Antonio Čolak u 64. minuti susreta.

Dinamo je u Rijeku došao kao apsolutni lider prvenstva s čak 12 bodova više od Riječana. Međutim, Igor Bišćan je preporodio momčad s Kvarnera i prvi put u trenerskoj karijeri pobijedio klub čiji je bio kapetan.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Antonio Čolak u 64. minuti, nakon loše reakcije Dinamove obrane. Čolak je došao do brojke od šest golova ove sezone.

Bišćan je ostao neporažen na klupi Rijeke, dok je Nenad Bjelica doživio prvi poraz s Dinamom u Prvoj HNL.

Modri su ostali vodeći s 36 bodova ispred Lokomotive (28), dok je Rijeka sada četvrta s 27 bodova.