Rim je plakao od sreće: Neuništivi Totti začepio usta bezobraznom Spallettiju!

Kada se Legendarni Francesco Totti bude povukao, plakaće Rim i navijači Vučice, koji su večeras u suzama svjedočili novom podvigu voljenog kapitena o kome će se još dugo pričati.

[ads1]

Totti je večerašnji meč protiv Torina počeo sa klupe, a Spalletti ga je uveo u igru u 86. minutu kod rezultata 2:1 za goste. Čim je ušao u igru Totti je pogodio za izjednačenje, kada je panterski reagovao na drugoj stativi i u padu loptu poslao u gol.

Tri minuta kasnije, penal za Rimljane i nova prilika za “Il capitana” da se proslavi, a on takve prilike rijetko propušta. Loptu je poslao u mrežu golmana Torina i bacio u trans navijače na Olimpicu.

Mnogi simpatizeri Vučice su u suzama ispratili kraj meča svjesni da prisustvuju još jednom historijskom meču jednog od najvećih igrača svih vremena.