Roma slavila u Moskvi, Valencia sigurna protiv Young Boysa!

Roma je slavila kod CSKA Moskve s 2:1 u sklopu četvrtog kola skupine G Lige prvaka.

Roma je povela već u četvrtoj minuti nakon, a strijelac je bio Manolas. Grčki stoper odlično se snašao nakon udarca iz kuta kojeg je izveo Pellegrini.

CSKA je na početku drugog poluvremena, u 50. minuti, nakon odlične akcije izjednačila rezultat, a strijelac je bio Sigurdsson.

Međutim, problemi za rusku momčad počeli su šest minuta kasnije. Stoper Magnusson zaradio je drugi karton i isključenje, a kazna je uslijedila tri minute kasnije.

Razigrani Pellegrini odlično se snašao nakon odbijene lopte unutar kaznenog prostora i prizemnim udarcem matirao Akinfeeva.

Roma je današnjom pobjedom došla devet bodova i praktički osigurala prolazak u osmini finala. CSKA je treći s četiri boda te još uvijek ima matematičke izglede za prolazak dalje.

U ovoj skupini još igraju Real Madrid i Viktoria Plzen.

Valencia je na svojoj Mestalli pobijedila Young Boyse sa sigurnih 3:1 u ovim trenucima na kultnoj Mestalli igraju susret četvrtog kola skupine H Lige prvaka.

Šišmiši se muče s formom na početku sezone, upisavši tek dvije pobjede u 15 utakmica.

S druge strane, švicarski prvak je u prošlom kolu osvojio prvi povijesni bod u Ligi prvaka. I to baš kod kuće protiv Valencije prije dva tjedna.

Valencia je povela u četvrtoj minuti pogotkom Rodriga, ali je isti poništen zbog zaleđa. Međutim, deset minuta kasnije Šišmiši su ponovno poveli, strijelac je bio Santi Mina, a gol je ovaj put bio regularan.

Uporni Švicarci uspjeli su izjednačiti u 37. minuti pogotkom Assale, ali Valencia je za samo pet minuta ponovno povela, a strijelac je po drugi put večeras bio Santi Mina.

U nastavku je na 3:1 povisio Soler. Do kraja susreta direktan crveni karton zaradio je igrač gostujuće momčadi Sanogo nakon grubog starta.

Valencia je današnjom pobjedom skočila na drugo mjesto s pet bodova, dok su Young Boysi posljednji s jednim. U ovoj skupini još igraju Juventus i Manchester United.