Ronaldo ismijao ofsajd zbog kojeg mu je poništen fenomenalan gol!

U ovim trenucima Juventus u prvom kolu Serie A gostuje kod Parme. Aktualni branitelj naslova poveo je pogotkom Chiellinija u 21. minuti.

Juventus od prve minute diktira tempo igre, kvalitetnija je i opasnija momčad na terenu, a nagrada za to je stigla u 21. minuti kada se kapetan Giorgio Chiellini najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru Parme.

Stigao je Juventus i do drugog pogotka, strijelac je u 35. minuti bio Cristiano Ronaldo. Portugalski napadač je izvrtio sunarodnjaka Alvesa i neobranjivo pogodio protivničku mrežu za 2:0 svoje momčadi.

Ronaldo je u svom stilu odmah proslavio pogodak, ali ubrzo je uslijedio hladan tuš. Glavni sudac Fabio Maresca je poništio pogodak nakon konzultacije s VAR-om.

Na usporenoj snimci vidi se da je zvijezda Juventusa bila u nedozvoljenoj poziciji. Međutim, riječ je o mikroskopskom ofsajdu, a reakcija Ronalda najbolje govori o kakvom je zaleđu riječ.