ROSSONERI U NEVJERICI: Italija bruji o diskutabilnom penalu za Juventus

O načinu na koji je aktualni talijanski prvak Juventus stigao do remija na gostovanju kod Milana još dugo će se pričati.

‘Stara dama’ je teškom mukom u četvrtak navečer u prvom polufinalnom dvoboju Kupa Italije remizirala s Milanom na San Siru rezultatom 1:1.

‘Rossoneri’ su poveli pogotkom Rebića u 61. minuti i držali prednost sve do 89. minute, kada se dogodila sporna situacija koja je podigla puno prašine na ‘Čizmi’.

Ronaldo je pokušao škarice, iz velike blizine pogodio Calabriju u ruku, a sudac je nakon konzultacije s VAR-om dosudio kazneni udarac. Igrači Milana su žestoko protestirali, ali uzalud.

Portugalac je sigurno realizirao najstrožu kaznu i postavio konačnih 1:1. Uzvrat je 4. marta u Torinu.