U nezapamćenoj drami Manchester United je eliminirao Lyon i plasirao se u polufinale Europske lige.
U Francuskoj je bilo 2:2, a United je bio pred polufinalom kada je golovima Ugartea i Dalota na poluvremenu uzvrata vodio 2:0.
Međutim, Tolisso i Tagliafico u nastavku su zabili za produžetke. Tolisso je nakon toga zaradio i drugi žuti karton pa je u Lyon u produžetke ušao oslabljen.

Bez obzira na to, Cherki i Lacazette odveli su goste na 4:2 i činilo se kao da samo čudo može spasiti United. Upravo takvo nešto se i dogodilo.
U 114. minuti Fernandes zabija penal, a Mainoo je u 120. sjajno zabio za, činilo se, penale. No od penala nije bilo ništa jer se dvije minute kasnije ukazao Maguire i realizirao čudesni preokret.
“Svjestan sam da ne igramo dobro i zaslužili smo kritike, ali imamo vremena napraviti nešto posebno ove sezone. Fokusirat ćemo se na Europsku ligu i riskirati s klincima u Premier ligi. Nadam se da će naši navijači to razumjeti”, kazao je nakon susreta trener Uniteda Ruben Amorim.