Moise Kean BRUTALNO odgovorio na rasističke povike s tribina!

Juventus je na gostovanju kod Cagliarija stigao do nove prvenstvene pobjede. ‘Bianconeri’ su upisali rutinsku 2:0 pobjedu.

Juventusu je ovo 26. pobjeda u 30. prvenstvenoj utakmici ove sezone. Gosti iz Torina su do vodstva stigli u 22. minuti. Iz kornera je ubacio Miralem Pjanić, a najviši je u skoku bio Leonardo Bonucci koji glavom pogađa protivničku mrežu.

Pitanje pobjednika riješio je Moise Kean u 85. minuti susreta. Rodrigo Bentacur poslao je prizemnu loptu u peterac gdje se našao talentirani 19-godišnjak i rutinski zabio za konačnih 2:0.

Nažalost, susret su obilježili rasistički povici s tribina od strane domaćih navijača. Povici su bili upućeni Juventusovom tamnoputom dvojcu, Blaiseu Matuidiju i Moiseu Keanu.

Mladi Kean je isprovociran uvredama pogodak proslavio ispred najžustrijih ultrasa Cagliarija, što je izazvalo još veći bijes na tribinama.