Saint-Etienne napokon do pobjede, Nantes bolji od Caena!

U odgođenom susretu 23. kola francuskog nogometnog prvenstva Saint-Etienne je pobijedio Strasbourg sa 2:1, dok je Nantes na gostovanju pobijedio Caen sa 1:0.

Saint-Etienne je na svom terenu prekinuo niz od tri susreta bez pobjede i vratio se među četiri najbolje momčadi.

Domaćin je poveo u četvrtoj minuti golom Roberta Beriča, a isti je igrač u 26. minuti asistirao Loicu Perrinu za vodstvo 2:0. U 73. minuti je Nuno da Costa smanjio nakon čega se rezultat više nije mijenjao.

Zanimljivo, sudac Jerome Brisard je tijekom utakmice dosudio dva penala za Saint-Etienne, no oba je poništio nakon provjere VAR-om.