Salah igra sezonu života! Spektakularan gol Williana za remi na Anfieldu!

U okviru 13. kola engleske Premier lige Liverpool je na svom Anfieldu u velikom derbiju ugostio ekipu Chelseaja. Dva ljuta protivnika su odigrali fantastičnu utakmicu, viđeno je dosta dobrih prilika, a rezultat je na kraju bio 1:1.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a u nastavku utakmice, tačnije u 65. minuti Liverpool je došao do vodstva. Strijelac je bio ove sezone fenomenalni Mohamed Salah nakon asistencije Alexa Oxlade-Chamberlaina.

Bio je ovo njegov deseti gol u Premiershipu ove sezone za Redse i prvi je strijelac lige. Uz to je upisao još i dvije asistencije. Definitivno, najbolje pojačanje Liverpoola u posljednjih nekoliko godina.

U 83. minuti Conte u igru uvodi Brazilca Williana koji mu donosi bod samo dvije minute kasnije i to na kakav način. Brazilac je spektakularno iskosa lobovao Mignoleta za veliku radost Contea i navijača Plavaca.