SAMBA U PREMIER LIGI: Bernard postigao gol vikenda!

Nogometaši Evertona svladali su West Ham United s 2:0 na otvaranju devetog kola engleske Premier lige.

Domaći su poveli već u 17. minuti fenomenalnim pogotkom Bernarda. Walcott je dodao loptu Brazilcu, koji je s nekoliko driblinga izvrtio obranu gostiju i praktično iz mrtvog ugla zatresao mrežu West Hama.

Najveću šansu za izjednačenje West Ham je imao u 84. minuti. Prvo je pucao Haller, a onda i Diop, ali je Pickford odlično intervenirao.

Domaća momčad je do kraja susreta uspjela sačuvati svoju mrežu i potvrditi pobjedu kojom je prekinula niz od četiri poraza u Premier ligi. Sigurdsson je u sudačkoj nadoknadi majstorski prevario Wilshera, a onda sjajno pogodio za konačnih 2:0.

Ovom pobjedom je Everton skočio na 12. mjesto tablice s 10 osvojenih bodova, dok je West Ham ostao osmi s 12 bodova.