Sarajevo pobjedom u Gabeli završilo najuspješniju sezonu u klupskoj povijesti!

Nogometaši Sarajeva pobjedom su završili najuspješniju sezonu u klupskoj povijesti. Rezultatom 2:0 nadigrali su momčad GOŠK-a u Gabeli.

Iako je nastupilo bez velikog broja standardnih igrača, Sarajevo je od prve minute bilo bolja momčad. Do vodstva su stigli već u devetoj minuti pogotkom Aladina Šišića.

U posljednjoj minuti prvog dijela domaći su mogli do izjednačenja, ali je udarac Šime Gržana zaustavio Andrej Đokanović.

U drugom dijelu je tempo utakmice opao, a domaći su imali blagu terensku inicijativu. Stigli su i do pogotka u 60. minuti kada je mrežu Sarajeva zatresao Gržan, ali je taj pogodak poništen zbog zaleđa.

Bilo je još nekoliko prilika s obje strane do kraja susreta, ali nijedna nije realizirana sve do posljednjih trenutaka susreta, kada Kenan Dervišagić pogađa mrežu domaćih za potvrdu pobjede svoje momčadi od 2:0.