Sarajevo prosulo bodove protiv GOŠK-a!

U četvrtom kolu BHT Premijer lige na Koševu je ekipa Sarajeba ugostila uvijek nezgodni GOŠK. Da im igranje protiv ove ekipe ne odgovara ispostavilo se sinoć kada je klub iz Gabele odnio bod iz Sarajeva.

Sarajevo je odlično ušlo u susret i već u 6. minuti na semaforu je stajalo 1:0. Pidro je sjajno prošao po lijevoj strani i ubacio, a Ahmetović na prvoj stativi glavom šalje loptu u mrežu Kozića.

Šok za Bordo tim je uslijedio u 59. minuti. Karamarko je lijepo prošao po lijevoj strani i ubacio za rezervistu Ankovića koji od prečku pogađa za 1:1.

Do kraja susreta odbrana GOŠK-a na čelu sa golmanom Kozićem je odlično odigrala i gosti će biti presretni osvojenim bodom na Koševu.

Ovo je Sarajevu bio četvrti duel protiv GOŠK-a u historiji, a sada je njihov međusobni skor 1 pobjeda Sarajeva, 1 remi i 2 pobjede GOŠK-a.