Schmeichel sjajnom intervencijom spriječio spektakularan gol!

Utakmicom Wolverhamptona i Leicestera počelo je 23. kolo u engleskom nogometnom prvenstvu. Wolvesi nakon prvog poluvremena vode 2:0.

Wolvesi su sjajno krenuli u meč i nakon samo 12 minuta vodili s 2:0. Pogodak za vodstvo postigao je Jota u četvrtoj minuti, a samo osam minuta kasnije Bennett je povećao prednost domaćina.

Ipak, potez prvog dijela, a vjerojatno i utakmice odlazi na stranu Leicesterovog vratara Kaspera Schmeichela. Veznjak Wolvesa Neves uputio je precizan udarac u desne rašlje, međutim, Schmeichel je bio spreman i fantastično obranio.

Danski reprezentativac je u nastavku imao još nekoliko zapaženih intervencija i definitivno je najzaslužniji što Leicester nije doživio potop već u prvom dijelu.