SEHA: Povijesna pobjeda Nexea protiv Vardara!

Sjajnim drugim poluvremenom rukometaši našičkog Nexea stigli su do pobjede protiv makedonskog Vardara.

Nakon skromnog prvog poluvremena, Nexe je u nastavku dvoboja odigrao sjajno i ostvario povijesnu pobjedu protiv Vardara 24:21.

S ovom pobjedom Nexea zakomplicirala se situacija na samom vrhu ljestvice, a s koje pozicije će koja momčad na završni turnir odgovor će ponuditi posljednje kolo u kojem Nexe dočekuje Meškov, Vardar ide u goste Izviđaču, a PPD Zagreb dočekuje Tatran Prešov.

Vardar je u Našicama pao u drugom poluvremenu koje je u potpunosti pripalo raspoloženom domaćinu. Nexe je na odmoru zaostajao 14:11 da bi drugo poluvrijeme riješio u svoju korist s čak 13:7.

Našičane su do velikog trijumfa predvodili sjajni Moreno Car sa 16 obrana te Halil Jaganjac sa šest golova. Kod gostiju Dejan Milosavljev imao je 13 obrana dok su po tri gola zabili Popovski, Moraes, Čupić, Dibirov i Vojvodić.