SENZACIJA NA EMIRATESU: Olympiakos eliminirao Arsenal!

Nogometaši Olympiakosa u čudesnoj su utakmici na Emiratesu svladali Arsenal sa 2:1 nakon produžetaka i tako se senzacionalno plasirali u osminu finala Europske lige.

Arsenal je u prvom susretu u Grčkoj slavio sa 1:0 i činilo se da će u Londonu potvrditi plasman dalje. Međutim, Olympiakos je imao druge planove.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, no onda na samom nastavka uslijedio je šok za ‘Topnike’. Nakon udarca iz kuta Cisse je glavom pogodio 0:1 i tako vratio stvari na početak.

Nakon primljenog pogotka Arsenal je zagospodario terenom, nanizao nekoliko solidnih šansi, ali nije uspio pronaći put do mreže grčke momčadi. Na kraju su uslijedili produžeci u kojima smo vidjeli pravu dramu.

Arsenal je nastavio s pritiskom, dok je Olympiakos čekao šansu iz kontranapada. Jedna takva ukazala se u 108. minuti kada je Masouras pogodio prečku.

U trenucima kada su svi pomislili da ćemo gledati penale Arsenal je uspio zatresti mrežu. Igrala se 112. minuta kada je fenomenalan gol škaricama zabio Aubameyang i činilo se da je pitanje putnika dalje riješeno.

No, u 120. minuti Olympiakos je zabio drugi gol i poveo sa 2:1. Gol za veliki trijumf grčkog tima postigao je El Arabi.