SENZACIJA NA VICARAGE ROADU: Watford razbio neprepoznatljivi Liverpool!

Watford je čudesnom predstavom slavio protiv Liverpoola rezultatom 3:0 u susretu 28. kola engleske Premier lige.

Ismaila Sarr zabio je u 54. minuti za vodstvo jedne od najslabijih momčadi lige. Izveli su domaći aut, Liverpoolova obrana je na trenutak zaspala, Abdoulaye Doucoure je prebacio loptu do Sarra, koji neometan zabija za vodstvo.

Samo četiri minute kasnije senegalski napadač i reprezentativni kolega Sadija Manea povećao je vodstvo Watforda. Troy Deeney dodao je Sarru, koji je pobjegao Lovrenu i Van Dijku te vješto matirao Alissona za veliko vodstvo svoje momčadi.

U 72. minuti nastavila se čudesna večer na Vicarage Roadu. Sveprisutni Sarr je ovoga puta asistirao, a na listu strijelaca upisao se Troy Deeney. I u ovoj akciji loše je reagirala Liverpoolova zadnja linija.

Liverpool je ovim porazom prekinuo nevjerojatan niz od 26 pobjeda u 27 prvenstvenih kola.