SERIE A: Milan remizirao s Torinom, golidaja Fiorentine i Sassuola!

Ljubitelji talijanskog nogometa mogli su uživati u raskošnom nedjeljnom programu 15. kola Serie A. Fiorentina i Sassuolo su podijelili bodove u golijadi, Genoa i dalje bez pobjede, dok je Milan remizirao s Torinom.

Susret između Sassuola i Fiorentine je završio neriješeno 3:3. Svih šest golova zabijeno je u drugom poluvremenu, a posebno uzbudljivo bilo je u sudačkoj nadoknadi.

Duncan u 62. i Babacar u 67. doveli su domaćina u vodstvo, a Simeone je smanjio u 70. minuti. Sensi u 80. povećava prednost Sassuola koji u 87. ostaje bez isključenog Đuričića.

Fiorentina je dvije minute kasnije smanjila pogotkom Benassija, pa je ostala bez Milenkovića koji je dobio drugi žuti karton u drugoj minuti sudačke nadoknade. A onda, u 90+6. minuti, Mirallas je šokirao domaćina i donio bod Fiorentini.

Atalanta je slavila na gostovanju kod Udinesea 3:1. Duvan Zapata postigao je sva tri gola, a za domaćina je pogodio Lasagna. Empoli je pobijedio Bolognu 2:1, a Parma odigrala 1:1 protiv Chieva.

Cesare Prandelli na klupi Genoe startao je remijem protiv SPAL-a (1:1). Niz Genoe bez ligaške pobjede produžen je na devet utakmica!

U posljednjem susretu nedjeljnog programa Milan je na San Siru odigrao bez pogodaka s Torinom (0:0). Susret je obilježila sporna situacija u 45+2. minuti kada je sudac prvo dosudio kazneni udarac za Milan pa ga nakon korištenja VAR-a poništio!