Sevilla u drugom poluvremenu deklasirala Levante!

Nogometaši Seville na svom Sanchez Pizjuanu pobijedili Levante s uvjerljivih 5:0 (0:0) u prvoj utakmici 21. kola španjolskog prvenstva.

Prvi pogodak na susretu postigao je Ben Yedder u 48. minuti, a već dvanaest minuta kasnije bilo je 2:0, strijelac je bio Andre Silva. Nakon toga se igra Levantea raspala, a novi pogodak stigao je u 71. minuti kada je pogodio Vazquez.

Pablo Sarabia je u 80. minuti realizirao je kazneni udarac za 4:0, a u 90. minuti je gostujući vratar Oier obranio udarac s bijele točke Promesu, no Nizozemac je odbijenu loptu poslao u mrežu za konačnih 5:0.

Sevilla se ovom pobjedom probila na treće mjesto Primere sa 36 bodova, koliko ima i trećeplasirani Real Madrid, ali uz utakmicu manje. Vodeća je Barcelona sa 46 bodova, a drugi je Atletico Madrid sa 41 bodom. Levante je ostao na desetom mjestu sa 26 bodova.