SHOW NA OLIMPICU: Mourinho pocrvenio protiv Torina, Roma u zadnjoj minuti iščupala bod

Nogometaši Rome nisu uspjeli ostvariti domaću pobjedu u 15. kolu Serie A. No, nakon svega mogu biti zadovoljni i sa 1:1 protiv ekipe Torina…

Od 55. minute gosti su vodili na Olimpicu 1:0 pogotkom Karola Linettyja. Poljski reprezentativac potvrdio je bolju igru ‘Bikova‘, a to mu je bio prvijenac u Torinovu dresu.

Roma se “razbudila” nakon primljenog pogotka, a pravi pritisak je uslijedio 15-ak minuta prije kraja kada je Paulo Dybala ušao u igru i nedugo zatim uputio opasan udarac, ali je Vanja Milinković-Savić sjajno reagirao i uspio zaustaviti njegov pokušaj.

Ukratko, odnos snaga na terenu promijenio se kad je Jose Mourinho uveo Dybalu. Milinković-Savić zaustavio je udarac Stephana El Shaarawyja u 78., a portugalski trener u 89. je potpuno izgubio kontrolu i zaradio crveni karton.

Roma je, naposljetku, uspjela izvući bod. Koffi Djidji srušio je Dybalu u 91. minuti u kaznenom prostoru i skrivio penal. Andrea Belotti je preuzeo odgovornost i pogodio stativu, a nekoliko trenutaka kasnije Dybala je zatresao prečku. U nastavku akcije lopte se nekako dokopao Nemanja Matić i zabio za konačnih 1:1.

Torino je u ovom trenutku deveta momčad Serie A sa 21 bodom, dok Roma je sa 27 na sedmoj poziciji.