Sin legendarnog Weaha oduševio u pobjedi Paris Saint-Germaina! [VIDEO]

Paris Saint-Germain je na otvaranju nove sezone Ligue 1 pobijedio Caen na Parku Prinčeva s uvjerljivih 3:0. Jedan od tri pogotka postigao je supertalentirani Timothy Weah, inače sin legendarnog Georgea Weaha.

Timothy Weah prošlog je ljeta potpisao profesionalni ugovor s Paris Saint-Germainom do juna 2020. godine. Za prvu momčad Parižana debitirao je u martu ove godine u utakmici Ligue 1 protiv Troyesa.

Thomas Tuchel je 18-godišnjeg napadača uveo u 82. minuti susreta, a samo sedam minuta kasnije postigao je prvijenac u Ligue 1. Pogodak je postigao na impresivan način. Pratio je dodavanja zadnje linije Caena, dočekao dodavanje vrataru i spretno poentirao.

Njegov otac, liberijski predsjednik George Weah, također je igrao za Paris Saint-Germain, od 1992. do 1995. godine. Legendarni Weah osvojio je Zlatnu loptu 1995. godine, postavši tako jedini igrač s afričkog kontinenta koji je osvojio tu prestižnu nagradu.

Ne sumnjamo da je tata iznimno ponosan na svog sina.