ŠIROKI SLAVI: Željezničar doživio peti uzastopni poraz!

Derbi 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Širokog Brijega i Željezničara ispunio je očekivanja. Hercegovački klub slavio je na Grbavici s 3:2!

Željezničar je tako doživio peti uzastopni poraz, dok je Široki skočio na treće mjesto prvenstvene ljestvice.

Gosti iz prvog napada postigli pogodak, strijelac je bio Marić. Željezničar je do izjednačenja došao već u 18. minuti pogotkom Hajdarevića, no samo deset minuta kasnije Begonja je vratio prednost Širokom.

Domaćin je ponovno izjednačio, ovaj put preko Jazvića u 49. minuti, ali neumorni Široki je došao do novog vodstva. Eliomar je bio precizan s bijele točke četiri minute prije isteka regularnog dijela.

U drugom susretu nedjeljnog programa GOŠK Gabela i Radnik iz Bijeljine remizirali su 1:1 (Ramić 80′./Martinović 53′.)