Sjajni Mirza Teletović ubacio 20 poena protiv Toronto Raptorsa

Bh. reprezentativac u redovima Phoenix Sunsa Mirza Teletović, odigrao je sinoć fantastičnu utakmicu u pobjedi protiv Toronto Raptorsa (107:102), te tako na najbolji način iskoristio ukazane minute na parketu.

Mirza je bio drugi najefikasniji igrač Sunsa na ovoj utakmici sa 20 poena, dva skoka i jednom asistencijom. Iz igre je šutirao sedam od devet, a pogodio je šest od sedam pokušaja za tri poena.

Sunsi u tokom cijele utakmice imali prednost, ali su Raptorsi uspjeli da se vrate i četiri minute prije kraja dođu do izjednačenja (95:95).  Čak su Raptorsi u jednom trenutku i poveli, ali je na kraju Phoenix slavio sa 107:102.

Osim Teletovića, sjajni su u gostujućem timu bili Bledsoe sa 20, te Knight i Leuer sa po 16 poena. DeRozan je na drugoj strani ubacio 29 poena uz sedam asistencija, a Carroll 20 poena. Lowry je dodao 17 uz osam skokova.